Otse põhisisu juurde

Postitused

Kuvatud on kuupäeva mai 10, 2020 postitused

Tartu Maastikumaratoni virtuaaljooks 2020 - 24 km

2020. aastal toimus Tartu Maastikumaraton virtuaalselt. Valikus olid 5 km, 10 km, 24 km ja 42,2 km, aega endale sobiv distants läbida anti piisavalt - 1. - 17. mai. Distantsiks valisin 24 km. Olen sel võistlusel osalenud alates aastast 2015 (möödunud aastal sain hõbemärgi) ning ei jäänud osalemata tänavugi. Mõttes käis küll, et mina 20 euro eest kodus ei jookse, aga see medal tundus nii ilus. 😃 Katiga sai pikalt arutletud, et kas osaleda või mitte, meil käis peast läbi isegi mõte, et teeks koos läbi originaalraja. Paraku me ei leidnud mõlemale sobivat aega ning lõplik osalusotsus jäi kummalegi enda teha. Mina registreerisin end võistlusele reedel, 8.mail. Peale seda panin jooksuriided selga. Õue minnes sai siiski lühikeste käistega pluus välja vahetatud pikkade käistega õhukese jooksupluusi vastu. Üks väike joogipudel kaasa ning teine teeotsa (olin endale välja mõelnud 8-kilomeetrise "ringi," mis tuli läbida kolm korda). Raja valisin maastikumaratonile kohaselt - päri