Otse põhisisu juurde

Postitused

Kuvatud on kuupäeva juuli 23, 2017 postitused

17-23.juuli nädala kokkuvõte

Kuigi möödunud nädalal polnud kilometraaž väga suur, siis ometigi jäi sellese viis jooksutrenni ning midagi sai tehtud iga päev. Lisaks jäi nädalasse ka üks tore jooksuvõistlus - Jelgava ööjooks. 😊 Esmaspäeval jooksin 10 km. Olin võtnud pähe, et see nädal ma korraga 15 km ei jookse, vaid teen kaks 10 km jooksu. Esimese tegingi esmaspäeval (teine 10 km laupäevasel võistlusel). Jooksin õhtupoolikul. Ilm oli ilus ning ka enesetunne oli hea. Jooksin alla 50 minuti ära küll. Teisipäeval tegin lühikese kiirendustrenni  - jooksin 3 km. Lisaks kõndisin õhtul veidi üle 4 km. Kolmapäeval sõitsin rattaga hommikul tööle ning õhtul koju. Neljapäeva hommikul tegin enne tööle minekut taas ühe kiirustrenni - 3,01 km ajaga 14:57. Lisaks sai rattaga tööle ning koju sõidetud. Reede hommikul ma kõndisin natuke üle 4 km ning õhtul jooksin 5,05 km ajaga 25:11. Laupäeval käisin Jelgava ööjooksul, kus jooksin veidi üle 10 km. Sellest jooksust on rohkem juttu

Jelgava ööjooks 22.07.2017

Mina käisin möödunud laupäeval vanemate, õe ning tädiga  Lätis Jelgava ööjooksul. Tegemist oli väga vahva üritusega ühes ilusas Läti linnas. Jooksu start oli õhtul kell 22:15. Me saabusime linna kohale juba lõuna paiku ning tänu sellele jäi pisut aega ka linnaga tutvumiseks. Linnas on üks ilus suur jõgi. Ka võistluskeskus asus jõesaarel, kuhu sai minna üle mitme silla. Lisaks on tänavapildis palju puid, mis teeb selle looduslikult veelgi ilusamaks. Linnas on hästi avarad tänavad, mis teevad seal liiklemise (nii autoga kui ka jalgsi) päris mugavaks. Panen nüüd siia mõned päeval linnas tehtud pildid. Kui olime linnas küllalt ringi vaadanud läksime veel tagasi ka motelli, kuhu olime juba eelnevalt oma asjad ära viinud. Motellis sättisime end õhtuseks jooksuks valmis - spordiriided selga ja kõik vajalik pärastiseks kaasa. Panen nüüd siia kaks pilti - esimene motelli esisest ning teine on vaade toa aknast. Edasi suundusime võistluskeskusesse, kus jal