Otse põhisisu juurde

Postitused

Kuvatud on kuupäeva oktoober 14, 2018 postitused

Bigbank Skrien Latvija 2018 ehk Läti jooksusarja 2018 kokkuvõte

Kuna kuidagi tuleb postitust alustada, siis sissejuhatuseks panin pildid. Osalesin Läti jooksusarja Bigbank Skrien Latvija 2018 kuuel etapil. Etappe ise oli kaheksa. Piltidel näitan medaleid. Jooksin Lätis kuus poolmaratoni, teenides endale välja 6 ilusat medalit. Sarja 1. etapp oli Liepajas 7. aprillil. Võistlus oli ilusas mereäärses linnas, kus ma polnud varem käinud. Tore oli linnaga tutvuda ning hooaja esimene ametlik poolmaraton sai joostud ajaga 1:45:47. Liepaja reisist ning võistlusest kirjutasin  SIIN . Sarja 2. etapil , mis toimus 28. aprillil Daugavpilsis, ma ei osalenud. Sarja 3. etapp toimus 27. mail Rezeknes. Mäletan, et ilm oli palav ning rada raske. Rezekne on linn, mis asub mägedes. Samas see andis linna ilule palju juurde. Rezekne etapist jäi positiivse asjaoluna meelde see, et kõik naised, kes lõpetasid poolmaratoni, said finišis punase roosiõie. Kusjuures see lill oli väga värske, sest roos sai koju transporditud ning püsis vaasis il

Sigulda poolmaraton 2018

13. oktoobril oli mind ees ootamas Läti jooksusarja Bigbank Skrien Latvija viimane etapp, Sigulda poolmaraton. Hommikul vara kaks ja pool tundi sõitu ning olimegi Siguldas.  Riietuse osas valisin pikad püksid, millel olid sellised taskud, kuhu mu telefon ilusasti ära mahtus. Nende jooksupükste taskud olid tugevamad kui neil, millega Tartus jooksin. Ometigi, kõige parema koha peal on taskud mu lühikestel Mizuno jooksupükstel. Jooksusärki oli raske valida, võtsin kaasa nii maika, lühikeste käistega särgi kui ka pikkade käistega särgi. Otsustasin lõpuks lühikeste käistega Tallinna maratoni särgi kasuks. Päike küll paistis, aga ikkagi oktoober juba. Start oli kell 11 ja paraku läks nii, et jõudsin stardikoridori viimasel minutil. Olime küll varuga kohal, aga suutsime peale stardimaterjalide kättesaamist enda auto teeotsast pika maa mööda jalutada ja sinna see aeg läkski. Pean veel mainima, et 5 km, 10 km ja 21 km start oli korraga. Start oli selline, et rahvas loendas numbrei