Otse põhisisu juurde

Postitused

Kuvatud on kuupäeva juuni 23, 2019 postitused

17.06.2019 - 23.06.2019

Järjekordselt on üks nädal läbi saanud, jooksmise koha pealt oli nii rõõmu kui ka pettumust vaheldumisi. Peaasi on siiski see, et sain juba joosta. Esmaspäev - hommikul jooksin 1,5 km ajaga 09:36, keskmine pulss 158. Ma ei mäleta enam, kuidas ennast tundsin. Õhtupoolikul sai 6,13 km jalutatud ajaga 1:13:43. Hiljem sai ühe jalgrattaga tehtud katsesõit - 2,05 km ajaga 07:11. Teisipäev - hommikul sai rattaga tööle sõidetud (10,36 km ajaga 32:51) ning õhtul koju tagasi sõidetud (10,36 km ajaga 39:15). Viimane ots oli nii aeglane, sest üks lahtine koer rikkus asja ära. Kuna teadsin omanikku, sain talle helistada ja mingi aja pärast oma teed jätkata... Kolmapäev - sel korral sai tööle bussiga sõidetud, aga õhtul koju tulin õe rattaga, mis oli töö juurde jäänud - 10,36 km ajaga 40:30. Kodus jõudsin õhtul veel joosta 1,54 km ajaga 09:50, keskmine pulss 145). Neljapäev - tööpäev ning ühtlasi trennivaba päev. Reede - hommikul kohe peale ärkamist jooksin 2,04 km aj

Elva südaööjooks 2019

Ilmselt see postitus väga pikk ei tule, sest 10 km on lühike jooks. Võistluse eripära võrreldes teistega ongi see, et stardiajaks oli 23:59. Põlve tõttu mõtlesin, kas üldse võistlema lähen, sest kodus oli isegi kell 10 õhtul põlv tundlik. Võtsin õnne peale ibuka sisse ja otsustasin siiski proovida. Elvasse jõudsime vast mingi tund enne võistluse algust, saime stardimaterjalid napilt enne pikka järjekorda kätte. Nägime ka seda, et kohad said täis ning kõigile, kes tulid registreerima koha peale, kohti ei jagunudki. Stardikoridoris üritasin minna kepikõndijatest ettepoole, aga sattusin liiga ette. Mul ajalist eesmärki polnud, lasin isegi peale starti osa inimesi endast mööda ja hakkasin rahulikult jooksma. Esimese kilomeetri aeg tuli 6:53. Kuigi ajalist eesmärki polnud, tundus see liiga aeglane. Hästi natuke sai tempot tõstetud ning teine kilomeeter tuli 6:18, kolmas juba 6:08 (kiireim kilomeeter). Oli mingi tõusuke pehmel pinnasel, mida võtsin päris hästi. Sellele järgnes